Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım günümüz dünyasında işletmelerin en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Tüm dünyada ticaretin online olarak yapıldığı bir süreç yaşanmaktadır. Bundan dolayı işletmenin faaliyet alanı ne olursa olsun mutlaka internette var olması gerekliliği bulunuyor. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış işletmenin faaliyet alanına uygun web sitesine sahip olmasıyla markalaşma yolunda en önemli adımı atması mümkün oluyor. Bizlerde İstanbul Media olarak bu amaçla hizmet veriyoruz. İşletmenize özel web tasarımı yapıyoruz.

Alanında tecrübeli ekibimizle size özel tasarımımızla rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlamaktayız. Web sitenizin kalitesi sizin işinizin kalitesini ortaya koymakta ve müşterileriniz tarafından güvenilir kabul edilmenizi sağlamaktadır. Günümüz dünyasında tanıtım ve reklamın çok önemli olduğu bilinmektedir. Bizlerde firma olarak web sitenizi tasarlamakla yetinmiyor ayrıca tanıtım ve reklam konusunda da sizlere destek veriyoruz. Hedef kitlenizin belirlenmesi buna uygun olarak sosyal medya platformlarında şirket hesaplarının açılması yönetilmesi de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Seo Optimizasyonu

Seo optimizasyonu en az kaliteli bir web sitesine sahip olmak kadar önemlidir. Web siteniz ne kadar kaliteli olursa olsun seo optimizasyonu olmadığı takdirde beklentilerinizi karşılaması mümkün değildir. Google gibi çok kullanılan arama motorlarında yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmadığı takdirde web sitesinin işletmeye faydasının olması mümkün değildir. Sitenin adının üst sıralarda çıkması için buna uygun düzenlemeler yapmaktayız. İşletmenize özel kodlama yaparak tasarlanan siteniz arama motorlarının en üst sıralarında yer almaktadır. Bu şekilde tüketicilerin yaptıkları aramalarda karşılarına ilk çıkan firmalar arasında yer almakta ve tıklanma sayısı artmaktadır.

Web sitelerinde doğru şekilde yapılacak olan arama motoru optimizasyonu işletmenin müşteri sayısını ve doğal olarak satışını arttırmaktadır. İnternet sitesinin özgün olması sektörünüzde kullanılan sıradan tasarımlardan kurtulmanızı sağlamaktadır. İnternet sitenizi kullanıcı dostu ara yüz ile tasarlıyoruz. Bu şekilde bütün müşterilerin sitenizi kolayca kullanması istediği işlemleri yapabilmesi mümkün olmaktadır. Görsel optimizasyonun, site içi ve site dışı optimizasyonları doğru şekilde yapmaktayız.

Özgün Web Sitesi Tasarımı

Özgün web sitesi tasarımı işletmesinin farkını ortaya çıkartmak isteyen tarafından tercih ediliyor. Web sitesi tasarımı alanında hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. İşletmeler genellikle fiyatı daha uygun olduğundan hazır siteleri tercih edebilmektedirler. Bu siteler sıradan olmaları nedeniyle aslında işletmenin rakiplerinden farkını ortaya koyamaz. Bizler ise her müşterimizin özel olduğunu düşünüyoruz. Bunun için işletmenizin farkını ortaya koymak için işletmenize özel tasarımlar yapıyoruz. Kullanıcı dostu ara yüzünün yanı sıra sürekli güncellenen ve internetin çılgınca gelişen teknolojisine uyumlu siteye sahip olmanızı sağlamaktayız.

Online dünyada bulunan büyük pazarda var olmak ve Pazar payınızı arttırmak için bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle beklentilerinizi belirmekteyiz. İşletmenize özel tasarım yapmanın yanında sitenin tüm cihazlarda düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Böylece masaüstü, diz üstü, tablet, cep telefonu üzerinden sitenize girilmesi mümkün olmaktadır. Responsive ayarları tam olarak yapılmasıyla hedef kitlenizin kullandığı cihaz fark etmeksizin ulaşmanız mümkün olacaktır. Responsive ayarlarının yapılması çok önemlidir. Bu ayarlar doğru yapılmadığında site mobil cihazlarda okunamayacaktır. Erişilemeyen ve okunamayan sitenin işletmenize bir faydasının olması beklenemez.

Web Tasarım ve Yerel Seo

Web tasarım özgün olması kadar önemli olan bir diğer nokta yerel seo ayarlarının düzgün olarak yapılmasıdır. Bu konu ülkemizde çok yeni olmakla birlikte yapılan araştırmalar tüm dünyada yerel seo konusunun önemini ortaya koymaktadır. Ülkemizde internet üzerinden yapılan aramalarda istediği ürün ya da hizmet için yerel firmaları tercih edildiği net olarak görülmektedir. Her ihtiyacını internet üzerinden karşılamaya alışan günümüz insanı yaşadığı bölgedeki işletmeleri bulmak için de interneti tercih ediyorlar. Tam bu noktada da yerel seonun önemi ortaya çıkmaktadır. Bu çalışmanın uzman bir ekiple yapılması şarttır.

Yerel seo bir çalışmalar bütünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Site içi seo, anahtar kelime analizi, hedef kitlenin analizi yapılan çalışmaların en başında yer almaktadır. Özgün web tasarımla birlikte yapılan bu çalışmayla müşterilerinizin size erişimi artacaktır. İşletmenin konumunu belirleyen etiketlerin, URL’lerin kullanımı, konumu belirleyen anahtar kelime kullanımı ile çalışmanın verimli olması sağlanmaktadır. İşletmenizin Pazar payını arttıracak olan web tasarım hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız.